j1j2j3Pikad ja tihedad juuksed vaid paari tunniga! Loomuliku tulemuse tagab juuste pikendamine naturaalsete ja kvaliteetsete juustega. MANGO Ilusalongis paigaldame keratiin kinnitusega juuksepikendusi ja teip-juuksepikendusi.j4

Hinnakiri

Femell juuksepikendused:                                                                                                             6958271-colored-long-hair

40 cm – 1.80 salk

55 cm – 2.10 salk

Slaavi juuksepikendused:

30cm   1.90 salk

40cm – 2.10 salk

50cm-  2.50 salk

60cm-  2.60 salk

70cm-  2.80 salk

Hooldus:

0.90 eur salgu tõstmine ( alati uue keratiiniga)

Pusade harutamine 20,00 eur tund

Keratiin kinnitusega juuksepikendused:

Juuste pikendamisel lisatavate juuksesalkude arv sõltub oma juuste pikkusest ja tihedusest. Tavaliselt paigaldatakse 100-140 juuksesalku, mis kinnitatakse keratiiniga. Loomuliku tulemuse saamiseks tuleb alati arvestada oma juuste hulgaga. Juuste tihendamiseks piisab 20-50 salgust. Sedasi saab ka oma juustesse kiiresti ja hõlpsalt triipe lisada. Värve võib sageli vahetada, ilma et peaks oma juukseid värvima.

Juuksepikendustesse võib teha lokke, neid võib värvida ja fööniga kuivatada nagu enda juukseid.

Olenevalt sellest kui kiiresti teie omad juuksed kasvavad, tuleks juuksepikenduste hoolduses käia umbes 3-4 kuu tagant.

Teip-juuksepikendused:

Teip-juuksepikendused kinnitatakse oma juustele tugeva ja pesukindla erilise teibi abil. Juustepikenduste silikoonpind asetatakse oma peanaha lähedale – see on juuksepõhja värvi ja ei jää juuste vahelt välja paistma.

Teip-juuksepikendustesse võib teha lokke, neid võib värvida ja fööniga kuivatada nagu omi juukseid. Juuste pikendamiseks läheb tavaliselt umbes 20-40 täissalku.

Olenevalt sellest kui kiiresti teie omad juuksed kasvavad, tuleks juuksepikenduste hoolduses käia umbes 2-3 kuu tagant.

Kuna kvaliteetsed juuksed on 100% naturaalne materjal, siis on põhimõtteliselt lubatud neid küll värvida, kuigi vajadust ei ole. Juuksepikendusi saab valida väga laias värvivalikus ja nende pigment on hea hooldamise korral püsiv, ei tuhmu eriti ega kaota oluliselt värvi.

Oma juuksejuuri on siiski soovitav juuksuris värvida. Nende värvimine ja pesemine on väga mahukas töö ja nõuab erioskusi. Samuti ei või pikenduste puhul kunagi kindel olla, kuidas neid eelnevalt töödeldud on ja kuidas erinevale keemiale reageerivad. Seega suuremate äparduste ära hoidmiseks tuleb Sul juuksepikendustega tegelemine kindlasti professionaalidele usaldada.

Millist materjali valida?

Slaavi juuksed                                                                                                10367137_801530436635486_3296279557375193117_n

Miks valida slaavi juuksed?
Identsed meie oma juustega,seega saab juukseid pikendades loomuliku ja väga kauni tulemuse;

Säilivad täpselt sama kaunitena nagu need on paigaldamise hetkel. Ei ole vaja karta, et peale viiendat pesukorda on teil peas tuhmid ja elutud juuksed, nagu silikoonitatud juuste puhul.

  • Ei vaja spetsiaalseid hooldusvahendeid
  • Väga lihtne hooldada,ei lähe takuseks ega pusasse
  • Kannatavad meresoola
  • Neid saab tõsta
  • Magades võib juuksed lahti jätta
  • Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe

Kui tavaliselt kasutavad juuksepikendusi tootvad ettevõtted ohtralt silikooni, et tugevalt töödeldud juustele kaubanduslik väljanägemine ja läige anda, siis slaavi juuste puhul pole selle meetodi rakendamine vajalik. Juukseid töödeldakse käsitsi ning väga õrnalt, et säilitada nende loomulik läige ja elastsus. Tänu sellele on neid juukseid kerge hooldada ja värvida.

Lux sarja jaoks kasutatakse kõrgeima kvaliteediga juukseid, mida kogutakse Venemaa põhjapoolsetelt aladelt. Kogutud juustest sobib toodanguks vaid viis protsenti. Need juuksed on väga kerged, pehmed, läikivad ning siidised, karv on peenike ja elastne. Saadaval on värvitud ja värvimata juuksed. Värvimata juustel on kaunis klaasjas läige ning erakordne pehmus ja sära.
Standard sarja jaoks kogutakse juukseid Venemaa lõunapoolsetelt aladelt. Need juuksed on samuti kauni läikega ja elastsed, kuid natuke jämedama ja tugevama karvaga. Hinnaklassilt on need veidi odavamad, aga siiski väga kvaliteetsed. Saadaval samuti nii värvitud kui ka värvimata kujul.
Saadaval on lai valik värvitoone ja pikkuseid vahemikus 15-100cm.

Femell juuksepikendused

FEMELL – Femell juuksepikendused on 100 % naturaalsed India (Remy) juuksed. Femell eelistab just India päritolu juukseid ning peab sedasorti juukseid kõige paremaks juuksepikenduse materjaliks. India juuksed on väga vastupidavad. Juukseid saab kergesti värvida, mis suurendab oluliselt juuksuri võimalusi.

Femell Professional Remy Single Drawn juuksepikenduste valmistamisel kasutatakse vaid kõrgeima kvaliteediga 100% naturaalseid India päritolu juukseid. Need on pärit ühelt doonorilt, see tähendab et juuksed lõigatakse ja töödeldakse algusest lõpuni meetodil, mis välistab juuste sattumise salku nii, et üks karv asetseks üht ja teine teistpidi. See tehnoloogia on tunduvalt kallim kui tavapärane Remy Double Drawn, samas on kindlustatud parim võimalik kvaliteet. Indiast kogutud juuksed sobivad eurooplase juustesse läbimõõdu ja juukse struktuuri poolest paremini, kui palju kasutatavad ja tunduvalt odavamad Hiina või Indoneesia juuksed.

Tänu Remy-süsteemile Femell Professional juuksepikendused ei sõlmu ega muutu „vatiks“ vaid jätavad loomuliku mulje, tunduvad puudutades siidised ega kaota oma kohevust. Remy- süsteem on ainus, mis säästab võimalikult palju juuksepikendusi ning säilitab nende omadused pika aja vältel.

Descargar musica